Atjauninātā Toyota Camry nonāk Japānas tirgū

Atjauninātais Toyota Camry sedans ir parādījies vietējā Japānas tirgū. Saskaņā ar statistiku šī ir vispopulārākā automašīna savā klasē, tāpēc Toyota inženieri īpašu uzmanību pievērsa modeļa pārveidošanai. Visi jauninājumi ir sīkāk aprakstīti tekstā.


Protams, pirmkārt, ir mainījies automašīnas izskats, kas tagad izskatās solīdāks. Režģis tika pārveidots, lai iekļautu vairāk hroma elementu, un tika nomainīta arī optika. Turklāt automašīnai ir uzstādīti jauni riteņi ar alumīnija nospiedumiem, kas ir ļoti piemēroti automašīnas tēlam.


Kas attiecas uz ķermeņa krāsu, kas nav daudz mainījusies, pieejamo toņu klāsts ir paplašināts. Tagad jūs varat izvēlēties divkrāsu transportlīdzekļa krāsu shēmu, kā arī unikālu riteņu nokrāsu.


Iekšpusē tika mainīts centrālais panelis, pievienota multimediju sistēmas jauda, uz kuras tagad karājas vēl vairāk funkciju un iestatījumu, un sēdekļi tika nomainīti pret ērtākiem. Kas attiecas uz motoru līniju, tas, diemžēl, palika nemainīgs.


 Kopumā Toyota Camry vietējais pārveidojums izskatās ļoti kvalitatīvs, un pati automašīna ir sākusi spēlēt ar jaunām krāsām!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Toyota