Latvijā tika samontēts bruņu apvidus auto

Latvijas uzņēmums Dartz Motorz, kas specializējas maza mēroga bruņumašīnu ražošanā, nesen prezentējis savu jauno projektu. Tie kļuva par pilnīgi jaunu bruņu krosoveru, kam bija oriģināls dizains un labs tehniskais aprīkojums. Par šīs automašīnas iespējām jūs uzzināsit no šī apskata raksta.
SUV tiks komplektēts bijušās Russo-Balt rūpnīcas objektos un pircējus varēs iepriecināt ar jaudīgu 558 ZS turbodzinēju. Šis spēka agregāts tika aizgūts tieši no Mercedes-Maybach GLS 600, tāpēc jums nav jāuztraucas par spēka agregāta, kā arī transmisijas uzticamību.

Runājot par krosovera izskatu, tas ir izteikti sportisks. Dizains atgādina amerikāņu Hummer, lai gan tam ir daudzas savas atšķirīgās iezīmes. Jebkurā gadījumā zem šī skaistā korpusa atrodas iespaidīgs bruņu daudzums, kas spēj apturēt triecienšautenes sprādzienu, kā arī izturēt pretkājnieku granātas detonāciju divu metru attālumā.
Modeli būs iespējams iegādāties šī gada septembrī. Vienlaikus auto tiks eksportēts uz kaimiņvalstīm Eiropas. Pagaidām nav plānots krosoveru pārdot ārzemēs, lai gan Dartz Motorz joprojām ir šādas idejas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/