Audi-FAW darbosies Ķīnas virzienā

Jauns Vācijas koncerna Audi-FAW uzņēmums, kas dibināts Ķīnā, lai stiprinātu uzņēmējdarbību un izveidotu ražošanu. Uzņēmums nodarbosies ar elektromobiļu ražošanu uz jaunās PPE platformas, kas tika izstrādāta tieši šim nolūkam. Ķīnas varas iestādes jau ir oficiāli noformējušas uzņēmumu, un šobrīd notiek aktīva montāžas līniju būvniecība.


Ražošanu paredzēts sākt 2024. gadā. Līdz tam laikam celtniekiem pilnībā jāpabeidz vairākas montāžas līnijas, kas būs atbildīgas gan par pašu automašīnu, gan par akumulatoru un elektromotoru ražošanu. Tas ir, ir plānots uzsākt pilna cikla ražošanu.


Pati IAL platforma ir modulārs risinājums, kuru pēdējos gados ir izstrādājuši Audi galvenās mītnes inženieri. Platforma ļaus novietot elektromotorus un vilces akumulatorus, neietekmējot transportlīdzekļa izmantojamo platību.


Tiek ziņots, ka šādas montāžas līnijas Ķīnā plāno būvēt Volkswagen un Skoda, taču šo uzņēmumu projekti joprojām ir izstrādes un apstiprināšanas stadijā. Tādējādi Audi bija viens no pirmajiem, kurš redzēja Ķīnas tirgus potenciālu modernu elektrisko transportlīdzekļu ražošanā!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Audi