Volkswagen sāk akumulatoru pārstrādi

Sakarā ar pastāvīgo izejvielu cenu pieaugumu, Volkswagen grupa, tāpat kā daudzi citi uzņēmumi, aktīvi izmanto tā saukto otrreizējās pārstrādes ciklu. Uzņēmums nesen atklāja elektrisko transportlīdzekļu akumulatoru pārstrādes rūpnīcu, kas pilnībā darbosies vēlāk šogad.


Rūpnīca tika uzcelta Zalcitterā, kur atrodas arī jaunu litija jonu akumulatoru montāžas līnijas. Rūpnīcas jauda ir pietiekama, lai viena gada laikā apstrādātu aptuveni 3600 akumulatoru sistēmas. Tas ir, aptuvenā kopējā akumulatoru masa, ko rūpnīca varēs apgūt noteiktā laika periodā, ir 1500 tonnas.


Ražošanas procesā vecās baterijas tiek pilnībā izlādētas, pēc tam tās sāk izjaukt sastāvdaļās. Mūsdienu akumulatoru blokos ir vieglmetāla un retzemju metāli, kuru ieguve maksā daudz naudas un rada būtisku kaitējumu videi.


Izmantojot sekundāro ražošanas ciklu, jūs varat sasniegt izcilus rezultātus izmaksu ietaupījuma ziņā un samazināt cilvēku kaitīgo ietekmi uz dabu. Par laimi, mūsdienu tehnoloģijas ļauj to izdarīt ar maksimālu efektivitāti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Volkswagen