Sērijā parādījās Show car Project Maybach

Projekts Maybach tiks izlaists ierobežotā sērijā, kā Rietumu presei ziņoja zīmola Mercedes-Maybach pārstāvji. Tajā pašā laikā modeles iznākšanu aizēnoja tās galvenā dizainera un modes dizainera Virgila Abloha nāve, kurš pagājušā gada beigās pēkšņi nomira no vēža.
Daudzsološa dizainera autorība radījusi daudz ekstravagantu un dažkārt šokējošu modeļu, kas atraduši pozitīvu atsaucību kolekcionāru un parastu neparastu automašīnu cienītāju sirdīs. Esam pārliecināti, ka šis projekts, kas izceļas ar savu neparasto izskatu, arī būs ļoti populārs.

Daudz no modeļa dizaina izspiegoja armijas Humvee. Kopumā izskats izrādījās ārkārtīgi provokatīvs un lipīgs. Turklāt ir tīri tehniski atradumi, piemēram, pārsegā iebūvēti saules paneļi, kas var darbināt borta elektroniku.
Ja plānojat iegādāties šo skaisto vīrieti, visticamāk, jūs to nevarēsit izdarīt. Modeli sola izlaist ārkārtīgi ierobežotā tirāžā, pēc kura tā uzreiz izklīdīs starp izcilā modes dizainera faniem un turīgajiem kolekcionāriem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/