Japānas flotes pieņems Toyota C + pod

Toyota C + pod ir maza elektriskā pilsētas automašīna, kas paredzēta, lai atvieglotu satiksmi un stimulētu sabiedriskā transporta pāreju uz tīru enerģiju. Mazais auto tiks piegādāts japāņu autoparkiem, kas nodrošina taksometru un pārtikas preču pakalpojumus.


Modeļa izmaksas ir zemas, sākot no 1,6 miljoniem jenu. Tajā pašā laikā ir divas konfigurācijas, kas atšķiras no komforta līmeņa un papildu iespējām. Tomēr pat pamata konfigurācijā autovadītāji var paļauties uz zonas klimata kontroli, automātiskiem logiem un apsildāmiem sēdekļiem.


Automašīna ir aprīkota ar vienu motoru ar jaudu 12,5 ZS, tāpēc kopumā modelis iekļaujas blakusvāģu klasē. Tikpat pieticīgā litija jonu akumulatora tilpums ir 9,06 kWh, ar ko pietiek 150 kilometru WLTP ciklam. Ņemot vērā mazo motora jaudu, tiek iegūts ļoti efektīvs enerģijas patēriņš.


Toyota vadība plāno saražot vairākus simtus tūkstošus šo transportlīdzekļu, kas galu galā tiks izplatīti visā Japānā. Tikmēr projektā ir iesaistītas tikai Tokijas un vairāku citu megapolistu transporta parki.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Toyota