Putekļsūcējs uz laiku tiks noņemts no Honda Odyssey

Smieklīgas ziņas nāca no japāņu autoražotāja Honda. Minivena "Honda Odyssey" modelī vairs nebūs iebūvēta putekļsūcēja. Tomēr tīrības cienītājiem salonā nevajadzētu uztraukties, jo šis pasākums ir tikai īslaicīgs.


Atgādināsim, ka putekļsūcējs automašīnā parādījās līdz ar nākamo pārveidošanu, kas notika vēl 2013. gadā. Šī opcija nebija obligāta, tāpēc minivenu pircēji bija patīkami pārsteigti par šī aprīkojuma klātbūtni automašīnas komplektā.


Tagad ar jauno The Drive versiju putekļsūcējs vairs nav pieejams. Vaina ir bankrotējušajā Shop-Vac uzņēmumā. Iekārta atradās Amerikas Savienotajās Valstīs un piegādāja Honda Odyssey putekļu sūcējus. Neskatoties uz japāņu koncerna plašajiem sakariem, jaunu piegādātāju atrast vēl nav izdevies.


Tomēr uzņēmuma vadība uzskata, ka nākamgad tīrīšanas iekārtas atkal tiks uzstādītas minivenā. Pagaidām nav zināms, ar kuru uzņēmumu Shop-Vac vietā tiks parakstīts jauns līgums, taču nav šaubu, ka tas notiks. Galu galā autovadītāji ir tik pieraduši pie šīs iespējas, ka nav jēgas to upurēt!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Honda