Ir kļuvušas zināmas BMW i4 galvenās iezīmes

Jaunais sportiskais BMW i4 gatavojas iekļūt sērijā, taču Bavārijas burvji joprojām visstingrākajā veidā saglabā jaunuma izskatu un daudzas detaļas. Tomēr mums kaut ko izdevās uzzināt, un šī informācija ir patiešām iespaidīga!


Automašīnas pamatā būs pilnīgi jauna platforma ar plašu sliežu ceļu, dinamisku svara sadalījumu un zemu smaguma centru. Šajā gadījumā modeļa korpuss būs pēc iespējas stingrāks.


Vissvarīgākais, bet vairs sensacionāls, modelis būs pilnīgi elektrisks. Protams, tas turpinās pašreizējā i3 sēriju, taču automašīnas koncepcija būs pilnīgi atšķirīga.


Tas kļuva zināms par spēkstacijas jaudu, kas būs iespaidīgi 530 ZS, kas nodrošinās automašīnai paātrinājumu simtiem kilometru stundā tikai četrās sekundēs. Bet akumulatora ietilpība joprojām nav zināma. Tomēr vajadzētu sagaidīt, ka automašīna ar vienu uzlādi varēs nobraukt līdz 500 km.


Diemžēl, lai arī šie ir visi dati par gaidāmo jauno BMW produktu. Modeli plānots izlaist vēlāk šogad, tāpēc mēs tevi atjaunināsim, tuvojoties šim datumam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: BMW