Mercedes parādīja izliektu ekrānu

Mēs runājam par Hyperscreen tehnoloģiju, kas ir sarežģītu formu izliekts ekrāns, ko izmanto, lai izstrādātu modernus paneļus jaunākajiem uzņēmuma modeļiem. Ekrāns sastāv no vairākām neatkarīgām sadaļām, kas vienmērīgi ieplūst viena otrai, ļaujot parādīt dažādu informāciju un pārslēgties starp sektoriem.


Kļuva zināms, ka pirmais modelis, uz kura parādīsies šāda veida ekrāns, būs Mercedes-Benz EQS. Tomēr pagaidām Hyperscreen būs pieejams tikai kā papildu opcija. Tomēr dažu gadu laikā tehnoloģija, visticamāk, būs universāls standarts visam uzņēmuma sastāvam.


Tehnoloģijas pamatā ir litija caurules, kas efektīvi pārraida krāsu un kontrastu un ir izturīgas pret atspīdumu uz ekrāna virsmas. Pats displejs ir paredzēts, lai vienkāršotu lietotāja mijiedarbību ar informācijas paneli, un atbalsta pirkstu pieskāriena vadību.


Ekrānā var parādīt visdažādāko informāciju, tostarp navigācijas kartes, braukšanas režīma iestatījumus, paneļa virtuālos instrumentus un daudz, daudz ko citu. Šo pieeju izmanto daudzi autoražotāji, jo tā ir visas nozares nākotne!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Mercedes