Atjauninātais Volkswagen Teramont parādīsies pavasarī

Diezgan labs krosovers Volkswagen Teramont saņēma plānoto atjauninājumu. Restilēšanas laikā tika mainīta ārpuse, kā arī modeļa spēka agregātu līnija. Jaunajā formā automašīna šopavasar parādīsies automašīnu tirdzniecības vietās!


Izskats nav dramatiski mainījies, bet tas ir kļuvis nedaudz modernāks un interesantāks. Radiatora režģī un optikā ir notikušas būtiskas izmaiņas, taču virsbūves elementi ir palikuši gandrīz nemainīgi, izņemot jaunu spārnu un aizmugurējo durvju apzīmogošanu.


Kas attiecas uz motoriem, tad spēka agregātu līnija tiks papildināta ar 220 ZS benzīna turbopūtēm, kā arī ar 3,6 litru V6 ar jaudu 249 ZS. Abas opcijas darbosies kopā ar astoņu pakāpju automātiskās pārnesumkārbas veidu, kā arī pilnpiedziņu.


Salonā sēdekļi bija nedaudz savīti, tika pievienotas pāris jaunas iespējas un atjaunināta multimediju sistēma, kurai tagad ir lielāks skārienekrāna ekrāns.


Pārveidošanas ietvaros kopumā ir ierosināts pietiekami daudz jauninājumu, tāpēc var droši teikt, ka automašīna turpinās iekarot pasaules automašīnu tirgu savā klasē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Volkswagen