Jaguar C-type Turpinājums aizvedīs jūs atpakaļ uz 50. gadiem

Jaguar turpina eksperimentēt ar savu vēsturisko mantojumu un piesātināt pieprasījumu pēc restomodiem un antīkajām automašīnām savu turīgo klientu vidū. Nesen kļuva zināms par britu jauno projektu, kuri gatavojas ļoti detalizēti atdzīvināt leģendāro Jaguar C-type Continuation, kas 50. gadu vidū dārdēja kā zibens no skaidrām debesīm.
Modeli pārstāv klasiskais to gadu sacīkšu automašīnu dizains. Divvietīgajai kupejai ir gluds, aerodinamisks kabrioleta korpuss un atpazīstams stils, ko Jaguar dizaineri turpina izmantot līdz pat šai dienai.

Pagaidām nav precīzi zināms par šī restomoda tehniskajām iespējām, taču skaidrs ir viens - neviens pie pilna prāta netaisās atjaunot tehnisko daļu tik skrupulozi kā automašīnas ārējos datus. Visticamāk, viņi darīs to pašu, ko ar citiem retro automobiļiem, modernizējot tehnisko daļu līdz komfortablam darbības līmenim.
Kā jūs saprotat, galvenais uzsvars šeit ir uz dizainu un estētiku. Līdz ar to, neskatoties uz auto nelielo tirāžu, pircējiem būs pieejamas daudzas dažādas papildus iespējas, piemēram, unikālas virsbūves krāsas, spieķu diski u.c.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/