Subaru Forester Wilderness iepriecinās ar izcilu piekari

Subaru Forester krosovers nesen saņēmis kārtējo atjauninājumu Ziemeļamerikas tirgum. Auto var lepoties ar uzlabotu piekari, lieliskiem riteņiem, diskiem, kā arī vairākiem jauniem dzinējiem jau tā plašā dzinēju klāstā. Tajā pašā laikā autoražotājs sola sākt atjauninātā Forester piegādes 2022. gada vasaras vidū.
Sāksim savu jauninājumu apskatu ar krosovera izskatu, kas saņems firmas 17 collu matēti melnus vieglmetāla diskus, svaigu LED optiku ar oriģināliem miglas lukturiem un pretatspīduma uzlīmes uz motora pārsega.

Runājot par motoru līniju, tajā būs dažas diezgan jaudīgas iespējas. Spēka agregāta vidējā jauda ir aptuveni 240 zirgspēki, kas, jūs piekrītat, nav nemaz tik maz. Turklāt viņi gatavojas nedaudz pielabot piekari un atjaunināt krosovera izplūdes sistēmu, kas nav atjaunināta vairākus gadus.
Neskatoties uz diezgan lielo vecumu, Subaru Forester joprojām ir ļoti populārs Rietumu auditorijā. Iemesls tam ir zīmola uzticamība, kā arī stabila motoru līnijas darbība, ko pārstāv tikai augstas kvalitātes spēka agregāti. Ceram, ka Subaru arī turpmāk mūs priecēs ar saviem greznajiem auto.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/