Hibrīda BMW XM iezīmē zīmola nākotni

BMW gadiem ilgi ir izstrādājis jaunus daudzsološus elektriskos transportlīdzekļus, kuriem galu galā vajadzētu aizstāt visus pārdošanā esošos benzīna modeļus. Turklāt tiek uzlabotas arī sportiskās versijas, piemēram, slavenā M sērija, kas arī pāriet uz elektrisko vilci un atvadās no iespaidīgajiem V8 dzinējiem, kas kļūst par vēstures sastāvdaļu.
Taču šajā ziņā galvenā uzmanība tiks pievērsta BMW XM modelim, pareizāk sakot, tā hibrīda speciālajai versijai, kas saņēmusi daudz patīkamu jauninājumu gan tehniskā, gan dizaina ziņā. Jaunais krosovers izskatās pēc iespējas modernāks un stilīgāks, kas uzsver tā sportisko un eleganto izskatu.

Tomēr paskatīsimies zem motora pārsega, kur mūs sagaida hibrīdelektrostacija. Mēs ilgi nedomāsim par veiksmīgu ekonomiska benzīna dzinēja un viena elektromotora, kas uzstādīts uz krosovera aizmugurējās ass, simbiozi. Teiksim tā, ka instalācijas kopējā jauda ir 750 ZS. un 1000 ņūtonmetru griezes momentu.
Tajā pašā laikā ir arī diezgan ietilpīgs akumulators, kas ar tik jaudīgu dzinēju ļauj ar vienu uzlādi pieveikt līdz 80 kilometriem. Pašai automašīnai pārdošanā vajadzētu parādīties pēc gada.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/