Tika izlaists elektriskais krosovers Mercedes-Benz EQA

Elektriskais krosovers no Mercedes-Benz nonāca sērijās. Šis ir jauns modelis ar nosaukumu EQA, kas pašlaik ir pieejams tikai vienā konfigurācijā. Tomēr tas, ko vācieši piedāvā savai auditorijai, ir patiešām iespaidīgi!


Mercedes-Benz EQA ir cita uzņēmuma apvidus automobiļa GLA brālēns. Abām automašīnām ir vienāda platforma, taču modeļu virsbūves dizains un interjers ir pilnīgi atšķirīgi.


Starp citu, dizains ir tikai apbrīna. Interesantu formu un līniju pārpilnība, patīkama ķermeņa forma un stilīgs radiatora grils ar firmas optiku rada neticami modernu izskatu.


Ne mazāk iespaidīga ir modeļa tehniskā pildīšana. Zem pārsega slēpjas diezgan jaudīgs elektromotors ar 190 Zs jaudu. vai 375 N • m. Akumulatora tilpums ir 66,5 kWh, ar ko pietiek 426 km nobraukšanai WLTP ciklā. Modeļa energoefektivitāte ir 15,7 kW • h / 100 km.


Arī salonā viss ir ļoti veikls un stilīgs. Protams, automašīna tiks aprīkota ar jaunāko multimediju sistēmu ar virkni sensoru un kameru, kas palīdzēs jums vadīt transportlīdzekli!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Ключевые слова: Mercedes